Ostrowska Karta Przedsiębiorcy

Ostrowska Karta Przedsiębiorcy.
Grafika "Ostrów Wielkopolski miasto z sercem dla rodziny".

Program Ostrowska Karta Przedsiębiorcy powstał z myślą o przedsiębiorcach i dla przedsiębiorców. Celem programu jest wsparcie lokalnej przedsiębiorczości, poprzez stworzenie pakietu korzyści wspierającego start i rozwój biznesu. 

Program jako narzędzie wsparcia ma za zadanie pomagać przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez instytucje otoczenia biznesu oraz poprzez wzajemne ulgi i preferencje oferowane przez partnerów programu. Udział w programie ma również na celu promowanie przedsiębiorcy pośród innych partnerów programu oraz pośród mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Niniejsze działania mają budować solidarność biznesową, lokalny patriotyzm oraz relacje biznesowe pomiędzy przedsiębiorcami  funkcjonującymi na terenie Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.   

Podstawa prawna: 

Uchwała Nr XXVI/309/2016 Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego z dnia 27 października 2016 roku w sprawie uchwalenia programu „Ostrowska Karta Przedsiębiorcy”.

Co obejmuje Karta Przedsiębiorcy:

Zniżki na zakup towarów i usług niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej  oraz inne artykuły i usługi nie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, u partnerów programu „Ostrowska Karta Przedsiębiorcy”.

Kanały komunikacji, w tym:

W tych miejscach promowany jest program „Ostrowska Karta Przedsiębiorcy” oraz jego  partnerzy - to sposób na darmową promocję firm będących uczestnikami programu.

E-mailing do uczestników programu informujący o nowych partnerach programu, przekazujący aktualny katalog firm realizujących program oraz informujący o najważniejszych wydarzeniach gospodarczych w Ostrowie Wielkopolskim.

87

partnerów programu

Zdjęcie osób w sali.

Partnerzy Programu - SPRAWDŹ!

Wydanie karty

Ostrowską Kartę Przedsiębiorcy może otrzymać każdy przedsiębiorca, który prowadzi swoją firmę na terenie Ostrowa Wielkopolskiego.

Należy: